Deprecated: array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/graffiko/ftp/domeny/xxm.pl/public_html/silex/vendor/twig/twig/lib/Twig/Template.php on line 527

Deprecated: array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/graffiko/ftp/domeny/xxm.pl/public_html/silex/vendor/twig/twig/lib/Twig/Template.php on line 527

WYDRUK NA FOLII:

Folia samoprzylepna to jeden z najczęściej wykorzystywanych nośników reklamowych.

Dedykowana jest do ekspozycji krótko, średnio i długookresowej, zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach.

Ze względu na swoją trwałość oraz najwyższą jakość uzyskiwanego koloru, idealnie nadaje się do druku wielkoformatowego.

Folia doskonale dopasowuje się do różnych nawierzchni – płaskich, pofalowanych, a nawet głęboko profilowanych.

Specjalne powleczenie na foliach samoprzylepnych gwarantuje żywe barwy oraz chroni materiał przed działaniem czynników zewnętrznych, w szczególności promieniami UV, wodą oraz środkami chemicznymi używanymi do czyszczenia.

Występują w wersjach mat lub połysk oraz prześwitujących i nieprzezroczystych.

Folie są łatwe w aplikacji.

Folia OWV (One Way Vision)

Folia okienna One Way Vision to samoprzylepna folia perforowana (dziurkowana) wykorzystywana do oklejania witryn okiennych, szczególnie sklepowych, elewacji szklanych oraz szyb w pojazdach komunikacji miejskiej.
Obraz umieszczony na foli doskonale widzialny jest z zewnątrz, jednocześnie całkowicie nie zabiera światła i widoczności temu, co po jego drugiej stronie.
Jest to folia jednostronnie przezroczysta, przepuszcza ok. 50% promieni słonecznych. Bardzo łatwa w aplikacji.


Folia monomerowa

Ekonomiczna folia drukowana metodą solwentową, stosowana na płaskie powierzchnie.
Posiada wiele zastosowań, takich jak naklejki, wlepki, tablice reklamowe czy informacyjne oraz aranżacje stoisk targowych pod płaską blachę, PCV lub dibond.
Wykorzystywana w reklamie wewnętrznej jak i zewnętrznej.
Dzięki stosowaniu odpowiedniego laminatu, z folii monomerowej można wykonywać również naklejki podłogowe.


Folia polimerowa

Średniookresowa folia nadająca się do powierzchni płaskich oraz lekko pofałdowanych, zakrzywionych. Dzięki swojej elastyczności, idealnie dopasowuje się do podłoża.
Spełnia swoje zastosowanie przy druku wielkoformatowym, zachowując głębię i wyrazistość kolorów. Istnieją różne odmiany: matowa, błyszcząca, przezroczysta.
Trwalsza, lecz droższa od monomerowej.


Folia wylewana

Folia wylewana charakteryzuje się ogromną elastycznością, dzięki temu idealnie nadaje się do oklejania powierzchni nierównych, z dużą ilością wypukłych elementów, nitowań. Poprzez podgrzanie dopasowuje się do nowego kształtu, zachowując trójwymiarowość nadruku.
Ze względu na ogromna trwałość ostrości koloru, wykorzystywana jest przy reklamach długoterminowych, szczególnie na pojazdach firmowych oraz komunikacji miejskiej.


Folia odblaskowa

Rodzaj folii stosowany w znakach drogowych oraz reklamie zewnętrznej. Daje efekt świecenia światłem odbitym.
Folia odblaskowa najczęściej wykorzystywana jest przy liniach komunikacyjnych, gdzie światła samochodowych reflektorów sprawiają, że wydruk na niej jest widoczny nawet po zmroku. Odporna na wszelkie czynniki zewnętrzne, takie jak warunki pogodowe, zadrapania czy mycie środkami chemicznymi.
Przez długi czas zachowuje wyrazistość koloru.